Çağdaş Atan’ın Beşiktaş şaşkınlığı: Beklemiyorduk

Trendyol Süper Lig’in 31. hafta kapanış maçında Başakşehir konuk ettiği Beşiktaş ile 1-1 berabere kaldı. Ev sahibine puanı getiren golü 90+5’te Emirhan İlkhan kaydetti.

Başakşehir Teknik Direktörü Çağdaş Atan mücadeleyi beIN SPORTS’a değerlendirdi.

Beşiktaş’ın çok geride karşıladığı görünce şaşırdığını dile getiren Çağdaş Atan, “Öncelikle rakibimize büyük bir saygıyla kendi oyunumuzdan bahsetmek istiyorum. Bugün topa sahip olacağımızı biliyorduk. Ona göre rakip seçtik hazırlık maçlarında, ona göre çalıştık. Ama Beşiktaş’ı bu kadar derinde beklemiyorduk. İlk 15 dakika rakibin bizim sahada topa dokunduğunu düşünmüyorum. Kendimizi şu yönden eleştirebiliriz, topun hızı yavaş kaldı. Rakip de çok hareket etmeden bekleyince, topu tamamen bize bırakınca topun hızı yavaş kaldı.” dedi.

“MAÇI KAYBETSEK ÇOK ÜZÜLÜRDÜM”

“Kendime söyleyebileceğim tek şey, bu maçta biraz daha erken direkt oyuna dönebilirdim. Maçı kaybetsek, çok üzülürdüm. Beraberliğe sevinmedim. Bugün kazanmamız gerekiyordu. Oyuncularım kazanmak için ellerinden geleni yaptı. Bundan sonraki maçlarında Beşiktaş’a başarılar dilerim. Bizim bugün tek amacımız bu maçı kazanmaktı. Çok topla oynadığın, domine ettiğin maçta mağlubiyet sizi moral, motivasyon olarak geriye atabiliyor. Son dakikada bir puanı alabilmek, mağlubiyetin üzüntüsünü üzerimizden almış oldu. Bundan sonraki 7 maçımızı kazanmak için oynamaya çalışacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir